Verolli HakkındaVerolli.net'e Hoşgeldiniz

Verolli.net'e Hoşgeldiniz….

 
Ev tekstili alanında faaliyet gösteren firmamız " MASA ÖRTÜSÜ " sektöründe geniş ürün yelpazesi ile öncü ve yenilikçi yaklaşımlarıyla ev tekstili sektörüne katkı sağlamaktadır.

Firmamızın başlıca hedefi üstün kalite ve fiyat dengesiyle tek çatı altında ev tekstili konusunda zengin ürün çeşitliliği sunmak ve hizmeti en iyi şekilde müşteriye ulaştırmaktır.   DÜNDAR TEKSTİL " VEROLLİ " markası altında yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermekle birlikte istek ve talepler doğrultusunda farklı ebat ve ölçülerde imalat yapabilecek uygun     niteliklere sahip bir firmadır.

Firmamız müşteri portföyünü artırmak için her türlü sektörel fuarları yakından takip ederek yenilik ve değişimleri izlemekte ve bu çerçevede bir yön çizmektedir.

Zengin ürün departmanı ( % 100 polyester, % 50 polyester, % 50 pamuk ve kulanıcıya her türlü kolaylığı sağlayabilecek su geçirmez niteliğide taşıyan temizliği kolay ham madde   özelliğine sahip ) ve bol seçenekli renk ve desen koleksiyonu ile kalite ve güveni ilke edinen firmamız mevcut iş anlayışıyla müşterilere hizmet vermekten kıvanç ve onur duymaktadır.   Kalitemiz; ürünlerimize olan sevgimiz ve size olan saygımızla bütünleşmektedir.

Size ve Hayatınıza Değer Veriyoruz ...


 

Verolli, Home Store